Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii de telefonie pentru UAT judetul Covasna conform anuntului nr. ADV1158223/14.07.2020, a caietului de sarcini si a ofertei comerciale incarcate in SICAP.

Număr anunț
DA26128781
Autoritate contractantă
Judetul Covasna (CUI 4201988)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66.325,90 RON
Valoare atribuită
66.325,90 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66.325,90 RON

din 66.325,90 RON estimat