Atribuită
Cumpărare directă
Preţul include: - cheltuielile de deplasare ,compuse din costuri cu autovehiculul (combustibil,revizii,asigurări,taxe de drum,etc), costurile salariale ale inginerului/tehnicianului service pe durata transportului, diurna şi cazarea acestuia pe toata durata deplasării; - manopera pentru efectuarea intervenţiei; - transformator aprindere BEKU- Weishaupt 1. Interventie 260.00 € +TVA 2. Transformator aprindere BEKU 205.00 € + TVA Lucrări efectuate în cadrul interventiei: - constatarea şi remedierea defecţiunilor (în limita posibilităţilor); - înlocuirea pieselor defecte ale arzătoarelor sau automatizării (dacă este cazul); Preţul nu include: - alte piese de schimb ,
- Număr anunț
- DA26149139
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
- Furnizor / câștigător
- FLEXTIM INDUSTRY S.R.L. (CUI 42012752)
- Cod CPV
- 42320000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.248,69 RON
- Valoare atribuită
- 2.248,69 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.