Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE REEVALUARE IMOBIL DIN FONDUL LOCATIV , in vederea vanzarii, situat in orasul Buhusi, str.Tineretului, bl.8, sc.B, ap.16 (inchiriat de Volog Coca- contract nr.27142/03.08.2016). - referat nr.23756/17.08.2020 (Cristina Maxim)

Număr anunț
DA26159858
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
EVAL PROIECT CONSULTING SRL (CUI 16199881)
Cod CPV
79419000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375 RON
Valoare atribuită
375 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

375 RON

din 375 RON estimat