Atribuită Cumpărare directă

Plasture in rola pe suport textil, cu margini zimtate, de culoarea pielii. Rezistent la rupere, se indeparteaza atraumatic fara a lasa reziduuri. Indicat pentru fixarea tuturor tipurilor de pansamente, fixarea sondelor, recomandat pacientilor cu piele normala. Dimensiune: 5 cm x 5 m. Mod de ambalare : individual/ rola Factura SPITAL 500 buc FACTURA TINN 100 buc

Număr anunț
DA26145526
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
33141112-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.480 RON
Valoare atribuită
6.480 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.480 RON

din 6.480 RON estimat