Atribuită Cumpărare directă

1. Studiu de Fezabilitate – Executie parcari în Municipiul Campulung –str Dumitru Lazea si Fratii Golesti 2. Ridicare topo cu viza OCPI 3. Intocmire documentatii in vederea obtinerii Avize/Acorduri. -documentatii certificat urbanism; -documentatii avize uzuale(mediu,uilitati) Documentatiile se vor preda in 2 exemplare in original, tiparite si 1 exemplar in format electronic .

Număr anunț
DA26132349
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPULUNG (CUI 4122361)
Furnizor / câștigător
S & Z BAUTEN SRL (CUI 27054444)
Cod CPV
71241000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120.000 RON
Valoare atribuită
120.000 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
17.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120.000 RON

din 120.000 RON estimat