Atribuită Cumpărare directă

Sursa alimentare - caracterisitici: 1. Putere sursa - 500W 2. Numar ventilatoare - 1x120mm 3. Conectori - 1x24 pin 1x8 pin 1xATX 4 Pin 1 X FDD 3 x Molex 6 x Sata 4. Sursa modulara: Nu Format ATX Dimensiuni: 150x87 x 140

Număr anunț
DA26144727
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi (CUI 4701509)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30237100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,09 RON
Valoare atribuită
231,09 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,09 RON

din 231,09 RON estimat