Atribuită
Cumpărare directă
Se va executa decolmatarea si curatarea Vaii Voieni din localitatea Ghighiseni, colmatată masiv in urma viiturilor din cursul lunii iunie, anul curent. Se solicita inclusiv inarcarea si transportul pamantului si resturilor vegetale acumulate pe cursul vaii.
- Număr anunț
- DA26165539
- Autoritate contractantă
- Comuna Rieni (Consiliul Local Rieni Bihor) (CUI 4935194)
- Furnizor / câștigător
- RACRIALE SRL (CUI 33987405)
- Cod CPV
- 45112100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.825,59 RON
- Valoare atribuită
- 43.825,59 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.