Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine : Sita granulometrica cu dimensiunea ochiurilor 400 µm 1 buc x 730 lei Sita granulometrica cu dimensiunea ochiurilor 600 µm 1 buc x 730 lei Sita granulometrica cu dimensiunea ochiurilor 800 µm 1 buc x 730 lei Sita granulometrica cu dimensiunea ochiurilor 1 mm 1 buc x 730 lei Sita granulometrica cu dimensiunea ochiurilor 1.2 mm 1 buc x 730 lei Sita granulometrica cu dimensiunea ochiurilor 1.4 mm 1 buc x 730 lei Sita granulometrica cu dimensiunea ochiurilor 1.6 mm 1 buc x 730 lei Sita granulometrica cu dimensiunea ochiurilor 2 mm 1 buc x 730 lei Taler colector + capac inox Ø 300 mm si H=70 mm 1 buc x 675 lei Sitele vor fi din inox si vor avea diametrul de Ø 300 mm si inaltimea de 70 mm. Vor putea fi stivuite una peste alta.

Număr anunț
DA26158662
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
MULTILAB (CUI 15537534)
Cod CPV
42996500-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.515 RON
Valoare atribuită
6.515 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.515 RON

din 6.515 RON estimat