Atribuită
Cumpărare directă
Toner compatibi Sky pentru HP Color ,LJ Peo MFP476 negru 1 buc, albastru - 1 buc, galben- 1 buc, rosu 1 buc(CF380A,CF381A,CF382A,CF383A) Toner compatibil Sky pentru HP P1102 Toner original Brother MFC L3730CDN,negru Toner original Brother MFC L3730CDN galben - 1 buc, rosu- 1 buc, albastru- 1 buc Toner original HP P2035
- Număr anunț
- DA26178738
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.716,58 RON
- Valoare atribuită
- 1.716,58 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.