Atribuită Cumpărare directă

Traductor presiune cazane centrala termica QBE-2103-P10 - 2 buc; VA RUGAM SA ASTEPTATI COMANDA FERMA A BIROULUI APROVIZIONARE; livrarea se va face la magazia entitatii contractante, in incinta Statiei de Epurare Buzau, adresa: soseaua Vadu Pasii, nr 1-2, localitatea Buzau; pers de contact Simion Sandel tel 0726346118;

Număr anunț
DA26166178
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA (CUI 22987337)
Furnizor / câștigător
EXPERT SECURITY DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 31953821)
Cod CPV
38423000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.588,78 RON
Valoare atribuită
1.588,78 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.588,78 RON

din 1.588,78 RON estimat