Atribuită
Cumpărare directă
1 Dosar carton șină ; 2 Dosar PVC ; 3 Copertă arhivare mucava cu cotor ; 4 Pix pastă albastră ; 5 Plic C4 ; 6 Plic C5 ; 7 Creion mecanic ; 8 Rezerve creion mecanic ; 9 Radieră cauciuc; 10 Scotch ; 11 Corector tip bandă ; 12 Capsator capacitate de capsare 50 coli C14 ; 13 Capse pentru capsator capacitate de capsare 50 coli 26/6 ; 14 Capsator capacitate de capsare 25 coli ; 15 Capse pentru capsator capacitate de capsare 25 coli-24/6 ; 16 Decapsator ; 17 Cutter de birou ; 18 Foarfecă de birou ; 19 Separatoare documente A4 ; 20 Agrafe birou ; 21 Riglă 30 cm ; 22 Caiet registru 200 file ; 23 Marcator color ; 24 Folie plastic protecție documente ; 25 Sfoară bumbac pentru legat dosare ; 26 Clipsuri metalice pentru documente 41mm ; 27 Clipsuri metalice pentru documente 32mm ; 28 Clipsuri metalice pentru documente 25mm ; 29 Cub hârtie cu suport ; 30 Set index plastic 8 culori autoadeziv ; 31 Lipici solid ; 32 Plastilină ; 33 Biblioraft ; 34 Perforator documente ; 35 Registru de casă ; 36 Fișe de magazie ; 37 BPTR format ½ A4 ; 38 Bon de consum format ½ A4 ; 39 Copertă îndosariere dosar personal format A4 ; 40 Mapă documente ; 41 Clipboard dublu A4 ; 42 Tăvițe birou pentru documente 3 nivele ; 43 Burete magnetic whiteboard ; 44 Marker whiteboard.
- Număr anunț
- DA26165450
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.869,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.869,50 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.