Atribuită Cumpărare directă

Solicitant: Directia tehnica/Bodea Liviu; Responsabil achizitie: Lupulescu Florin 100873000 CM 11 PLUS 25 KG 27.69 2 Buc 100872239 GLET CT 126 CERESIT 20KG 24.33 2 Buc 100871191 FAIANTA ALB LUCIOS 20X30 1.62 MP 29.27 2 Buc 100857137 CHIT ROSTURI CERESIT CE40 ANTRACIT 34.87 1 Buc 101035889 CONSTRUCTION GYPSUM PLASTER 25 KG 12.61 1 Buc 100857908 LUBRIFIANT MULTIFUNCT. WD 40 450ML 22.60 2 Buc 100655294 SITE MANUSI PALMA PU M 3.78 4 Buc

Număr anunț
DA26138240
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44420000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270,37 RON
Valoare atribuită
270,37 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270,37 RON

din 270,37 RON estimat