Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii a drumurilor : - scarificarea si reprofilarea platformei de drum - asternere si compactare material pietros, respectiv balast

Număr anunț
DA26168862
Autoritate contractantă
COMUNA MILEANCA (CUI 3571567)
Furnizor / câștigător
REZISTENT CONSTRUCT PROIECT SRL (CUI 32996510)
Cod CPV
45233141-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249.008 RON
Valoare atribuită
249.008 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

249.008 RON

din 249.008 RON estimat