Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CURATENIE PROFESIONALE IN INTERIORUL CAT SI IN EXTERIORUL PRIMARIEI - MAXIM 800MP

Număr anunț
DA26130686
Autoritate contractantă
Comuna BAIA (CUI 4674790)
Furnizor / câștigător
PREMIER CLEANING S.R.L. (CUI 38062949)
Cod CPV
90919200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat