Atribuită Cumpărare directă

SET ANALIZA CLOR REZIDUAL LIBER CONFORM OFERTA DE PRET NR.0923130840-0 DIN 05.08.2020.

Număr anunț
DA26128889
Autoritate contractantă
SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI 27429315)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
38432000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
541,50 RON
Valoare atribuită
541,50 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

541,50 RON

din 541,50 RON estimat