Atribuită Cumpărare directă

Conform ofertei nr SP60.2 / 17.08.2020 transmisa pe mail.

Număr anunț
DA26157229
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Lacu Sarat (CUI 9306241)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.835,50 RON
Valoare atribuită
2.835,50 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.835,50 RON

din 2.835,50 RON estimat