Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii la soclu: - eliminat tencuiala din piatra spalata de 4 cm gr.; - executat tencuiala din ciment si var de 4 cm gr.; -executat tinci exterior; -zugraveli lavabile exterioare; -incarcat si transport moloz cu roaba la 50 m distanta; -chirie container pentru moloz; Lucrari de reparatii la fatada: - eliminat caramida aparenta de pe fatada; -eliminat tencuiala de pe fatada; -montat glaf din tabla alba de 0.5 mm grosime; -executat tencuiala cu mortar var ciment; -executat tinci exterior; -executat tencuiala minerala colorata; -executat terasit; -zugraveli lavabile exterioare; -montat schela pentru lucrari la inaltime; -incarcat si transport moloz cu roaba la 50 m distanta; -chirie container pentru moloz; - protejari la ferestre cu folie si banda de hartie.
- Număr anunț
- DA26124324
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CASUTA CU POVESTI (CUI 31989779)
- Furnizor / câștigător
- FORSACOM SRL (CUI 3988719)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.192,10 RON
- Valoare atribuită
- 54.192,10 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.