Atribuită Cumpărare directă

Achizitie 2 sisteme GPS, LIVE LINK conform ofertei SDO 003159 / 02.07.2020

Număr anunț
DA26169791
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43640000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.312,84 RON
Valoare atribuită
13.312,84 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.312,84 RON

din 13.312,84 RON estimat