Atribuită
Cumpărare directă
pachetul contine : DOSARE HARTIE 75 BUC., CUTIE ARHIVARE 5 BUC., PIXURI 50 BUC., HARTIE XEROX A4 30 BUC., FOLIE A4 800 BUC., SCOCI MARE 2 BUC., SCOCI MIC 5 BUC., CARNETEL 2 BUC., PIX 5 BUC., DOSAR PLASTIC 270 BUC., BIBLIORAFT 15 BUC., PLICURI MICI 1000 BUC., SEPARATOR CARTON 10 BUC., MARKER BIC 15 BUC., CAPSE 24/6 10 BUC., CORECTOR BANDA 10 BUC., CLIPBOARD 5 BUC.
- Număr anunț
- DA26178153
- Autoritate contractantă
- UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI CHERECHIU (CUI 5722747)
- Furnizor / câștigător
- BALOG EMESE PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 32346836)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.407,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.407,30 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.