Atribuită Cumpărare directă

FOB (Hemoragii oculte) in fecale, test rapid caseta = 50 teste*1.45 lei ***PROMOTIE*** Test rapid Clostridium GDH, 10 teste/kit = 20 teste *22 lei Test rapid CLOSTRIDIUM DIFFICILE TOXIN A+B, 10 teste/kit >> PROMOTIE = 20 teste * 22 lei

Număr anunț
DA26162234
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
880 RON
Valoare atribuită
880 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

880 RON

din 880 RON estimat