Atribuită Cumpărare directă

Promovarea comunei Fântânele prin realizare reportaj foto-video cu ocazia sfințirii Casei praznicale și a Casei mortuare cu hramul Sfântul Mare Mucenic Gheorghe din data de 22 august 2020, publicarea acestuia pe portalul de știri Constanța NEWS și distribuirea lui pe pagina de Facebook aferentă publicației. Reportajul va contine articolul, galeria foto, continutul video/interviurile realizate.

Număr anunț
DA26171147
Autoritate contractantă
COMUNA FANTANELE (CUI 17749029)
Furnizor / câștigător
CITYDIGITAL MEDIA SRL (CUI 38277824)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat