Atribuită Cumpărare directă

Detergent pardoseala-300L; detartrant-50L; matura pvc cu coada-300buc; mop bumbac cu coada-300buc; faras din plsatic fara lamela cu coada lunga-500buc

Număr anunț
DA26178917
Autoritate contractantă
Penitenciarul Bucuresti - Jilava (CUI 4193095)
Furnizor / câștigător
DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.929,50 RON
Valoare atribuită
2.929,50 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.929,50 RON

din 2.929,50 RON estimat