Atribuită
Cumpărare directă
MB2-200-ALB Caserola 2 compartimente 42 SETURI X 45,75 ron+tva CUT100 Cutite albe 100buc/set 52 SETURI X 2,63 ron+tva FUR100 Furculite albe 100buc/set 59 SETURI X 2,44 ron+tva LG100 Linguri plastic 100buc/set 31 SETURI X 3,38 ron+tva PI-400300 Pungi Biodegradabile 2kg, 100buc/set 83 bucati x 9,75 ron+tva UFS500-QP Bol supa cu capac 32 seturi x 25,00 ron+tva PAH12OZ-ALB Pahar bauturi carton 56 seturi x 6,75 ron+tva CAPPAH16OZ Capac pentru pahar bauturi 56 seturi x 8,13 ron+tva
- Număr anunț
- DA26148569
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39222100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.748,69 RON
- Valoare atribuită
- 4.748,69 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.