Atribuită
Cumpărare directă
1 EPP 0030077652 epTIPS LoRetention Dualfilter, PCR clean + steril, 50-1000µl, 10 racks of 96 tips = 960 tip 5 BUC 2 EPP 0030077555 Eppendorf ep Dualfilter TIPS 2-200µl, sterile and PCR clean, 10 racks of 96 tips (960) 5 BUC 3 EPP 0030077504 Eppendorf ep Dualfilter TIPS 0,1-10µl S, sterile and PCR clean, 10 racks of 96 tips (960) 5 BUC 4 EPP 0030123328 Safe-Lock micro test tubes, 1.5 ml, PCR clean, colourless, 1000 pcs 5BUC
- Număr anunț
- DA26159207
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 38437110-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.185,90 RON
- Valoare atribuită
- 13.185,90 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.