Atribuită Cumpărare directă

Elaborare proiect tehnic de executie si detalii de executie pentru podete si corp drum

Număr anunț
DA26130506
Autoritate contractantă
Comuna Halmagiu (Primaria Comunei Halmagiu) (CUI 3520300)
Furnizor / câștigător
MAX PROVISION ENERGY SRL (CUI 31858269)
Cod CPV
71322500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat