Atribuită Cumpărare directă

Lampa pentru iluminat stradal Orlando-50, 50W, 4953 lm, corp aluminiu, 85-265V, IP65, SMD led Caracteristici tehnice: SMD Led Flux luminos 4953 lm Material Aluminiu + PC Alimentare 85-265V Putere 50 W Culoare lumina – in varianta cu lumina rece sau neutra (alegeti varianta dorita 4000K sau 6400K) Clasa de protectie I Eficienta luminoasa lm/W 99 Durata de viata 30000 h IP rating IP65 Factor de putere >0.9 Dimensiuni: A[mm] 40 – diametrul gaurii de montaj B[mm] 55 – inaltime C[mm] 405 – lungime D[mm] 165 - latime Inaltime instalare 5 m

Număr anunț
DA26175606
Autoritate contractantă
COMUNA POIENARII DE ARGES (PRIMARIA COMUNEI POIENARII DE ARGES) (CUI 4654733)
Furnizor / câștigător
VIVA METAL DECOR SRL (CUI 17295275)
Cod CPV
34928530-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500,84 RON
Valoare atribuită
500,84 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500,84 RON

din 500,84 RON estimat