Atribuită
Cumpărare directă
Reprezentatie artistica si acopaniament orchestral pe parcursul intregului spectacol in aer liber pentru ZIUA COMUNEI CARCEA in data de 15.08.2020; platou scena cu montaj si demontaj inclus pentru orchestra si interpretii invitati; sistem de sonorizare complet pretabil evenimentelor atat in interior cat si in aer liber, sistem de lumini. Trasnsport inclus. Locatie: liber în incinta Liceului Tehnologic Constantin Ianculescu, str. Aeroportului nr. 118, CARCEA, jud. DOLJ
- Număr anunț
- DA26132512
- Autoritate contractantă
- COMUNA CARCEA (CUI 16346370)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA CULTURAL-ARTISTICĂ "DANUBIANA" (CUI 26156462)
- Cod CPV
- 79952000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.500 RON
- Valoare atribuită
- 12.500 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.