Atribuită Cumpărare directă

Asigurare de viata de grup nominal conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari pentru 4 persoane, care activeaza intr-o institutie a statului din Romania, Jud. Arges Sume asigurate/persoana: Subgrup 1 -4 persoane - Deces din orice cauza: 10.000 RON - Deces ca urmare a unui Accident: 10.000 RON - Cheltuieli medicale ca urmare a unui accident: Max. 1.000 RON - Invaliditate permanenta partiala sau totala ca urmare a unui accident: Max. 10.000 RON - Spitalizare ca urmare a unui accident: 100 zi/ x 30 zile - Incapacitate temporara de munca urmare a unui accident: 30/ zi x 30 zile - Interventii chirurgicale din orice cauza: Max. 4.500 RON - Arsuri ca urmare a unui accident: Max. 3,000 RON - Fracturi ca urmare a unui accident: Max. 3,000 RON - Boli profesionale: Max. 10.000 RON Acoperire: în timpul activităţii declarate Perioada asigurata: 12 luni, cu intrarea in valabilitate a politei: august 2020

Număr anunț
DA26161978
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA MARE PRAVAT (PRIMARIA VALEA MARE PRAVAT) (CUI 5010196)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66511000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.643,04 RON
Valoare atribuită
1.643,04 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.643,04 RON

din 1.643,04 RON estimat