Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de management in vederea implementarii proiectului “Modernizare și dotare Școala Gimnazială nr.7 în orașul Vișeu de Sus, județul Maramureș”, Cod SMIS: 122951, Contract de finantare nr 5751/28.07.2020 Serviciile constau in: • Implementarea activitatilor de proiect planificate, cu încadrarea în constrangerile bugetare și de timp; • Monitorizarea implementării contractelor de achizitii • Elaborarea cererilor de prefinanțare/plata/ rambursare și a rapoartelor de progres care vor fi verificate și semnate de catre reprezentantul legal al Beneficiarului sau de catre persoana împuternicita în acest sens, de către acesta, în conformitate cu prevederile legale și inaintate spre aprobare finantatorului. •Elaborarea rapoartelor de progress, rapoartele vor respecta întocmai cerințele prevazute în Ghid si în contractul de finantare și vor fi depuse în termenele stabilite conform contractului, impreuna cu celelalte documente solicitate în mod expres în contractul de finantare. Echipa interna de proiect: supervizeaza elaborarea rapoartelor de progres și le transmite catre finanțator. Consultant extern management de proiect: elaboreaza rapoartele de progres în colaborare cu echipa interna de proiect • alte activități necesare implementării proiectului, pe toată perioada de implementare a proiectului • Elaborarea procedurilor de achiziție publică
- Număr anunț
- DA26146966
- Autoritate contractantă
- ORASUL VISEU DE SUS (CUI 3627641)
- Furnizor / câștigător
- CALEN CONTEXPERT SRL (CUI 16606314)
- Cod CPV
- 79411000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120.000 RON
- Valoare atribuită
- 120.000 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.