Atribuită Cumpărare directă

Asigurare auto CASCO pentru: Autoturism Skoda Octavia,2007, 1595 cilindri, putere 75kw,masa 1790 kg. Prima asigurare anuala 1293,50 lei, plata integral, fara fransiza

Număr anunț
DA26134124
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.293,50 RON
Valoare atribuită
1.293,50 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
17.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.293,50 RON

din 1.293,50 RON estimat