Atribuită
Cumpărare directă
Pachet stingatoare , format din: - stingator tip P1 cu pulbere ABC - 3 buc; - stingator tip P2 cu pulbere ABC - 2 buc; - stingator tip P3 cu pulbere ABC - 1 buc; - stingator tip P6 cu pulbere ABC - 3 buc. Stingatoarele trebuie sa fie conforme cu OMAI nr. 138/2015
- Număr anunț
- DA26173760
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROSIA MONTANA (CUI 4562290)
- Furnizor / câștigător
- MIROPA ARM SRL (CUI 14657400)
- Cod CPV
- 35111300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 416,63 RON
- Valoare atribuită
- 416,63 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.