Atribuită Cumpărare directă

Panouri de afisaj cu profil din aluminiu, cu sistem de deschidere glisant cu inchidere, culoare alba, 3000x1400mm

Număr anunț
DA26176568
Autoritate contractantă
ORAS BABENI (CUI 2541177)
Furnizor / câștigător
DAENIA SRL (CUI 8835392)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.655,46 RON
Valoare atribuită
3.655,46 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.655,46 RON

din 3.655,46 RON estimat