Atribuită
Cumpărare directă
1 CIF 500ML 4 7,50 30,00 2 DOMESTOS 750ML 5 8,13 40,65 3 HARTIE IGIENICA 2STR 10/1 10 6,00 60,00 4 SACI MENAJ 60L/15B 2 3,78 7,56 5 GALEATA REGTANG CU STORCATOR ASEVI 13,5L 1 21,15 21,15 6 MOP BUMBAC 250GR 1 4,50 4,50 7 COADA LEMN LACUIT 1 2,70 2,70 8 TUB NEON 36W 2 6,93 13,86 9 PROSOP HARTIE 100M 6 9,50 57,00 10 SACI MENAJ 240L/10B 2 8,13 16,26 VALOARE 253,68 TVA 48,20 TOTAL 301,88
- Număr anunț
- DA26178425
- Autoritate contractantă
- Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
- Furnizor / câștigător
- LUCA TRADING JUNIOR SRL (CUI 36241760)
- Cod CPV
- 39222100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 253,68 RON
- Valoare atribuită
- 253,68 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.