Atribuită
Cumpărare directă
Dispozitive de fixare: coltar, dimensiune 105x105x90 - 4 buc; diblu, dimensiune 10x100 - 20 buc; surub gips carton (500 buc/cutie), dimensiune 3.5x45 - 2 cutii; coliere (100 buc/pachet) PVC, 350x4.8 - 4 pachete; autoforant (2000 buc/cutie), dimensiune 3.9*25 - 2 cutii; autoforant (100 buc/cutie), dimensiune 3.9*45 - 7 cutii; autoforant, dimensiune 5.5x60 (150 buc/cutie) - 1 cutie; autoforant cap plat saiba (500 buc/cutie) 4.9x32 - 1 cutie.
- Număr anunț
- DA26178786
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- FILIPOS SRL (CUI 18377217)
- Cod CPV
- 44530000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 369,72 RON
- Valoare atribuită
- 369,72 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.