Atribuită
Cumpărare directă
CMIASVB SA achizitioneaza : -2 seturi Anvelopa vara SUMITOMO BC100 185/65R15 - aderenta clasa B, eficienta combustibil clasa E - 173,95 ron fara tva/buc -1 set Anvelopa iarna SUMITOMO WT200 185/65R15 - aderenta clasa C, eficienta combustibil clasa E - 193,28 ron fara tva/buc
- Număr anunț
- DA26173852
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA INTRETINEREA ARBORILOR SI SPATIULUI VERDE BUCURESTI S.A. (CUI 37829106)
- Furnizor / câștigător
- EDYMAX SRL (CUI 24304996)
- Cod CPV
- 34351100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.164,72 RON
- Valoare atribuită
- 2.164,72 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.