Atribuită
Cumpărare directă
Poz. Articol CodInt UM Cant. Pret Valoare TVA 1 CABLU MYYM 3x2.5 14508 ML 100 2,84 284 53,96 2 CABLU MYYM 3x4 14509 ML 100 4,54 454 86,26 3 CANAL CABLU 25x25 PVC 16404 ML 50 1,3 65 12,35 4 COLIER PVC 250x4.8 SCAME 100 Buc/set 839.44250 2131 Buc 1 14,46 14,46 2,7474 5 HOLTZSURUB+DIBLU 8 2071 Buc 200 0,13 26 4,94 6 SCH F+N 16A iDPNA 4.5KA A9N21547 Schneider 1167 Buc 4 17,32 69,28 13,1632 7 SCHC PRIZA DUBLA CU CAPAC PT IP44 WDE000525 include TV 0.05 lei 1362 Buc 2 24,82 49,64 9,4316 8 SCHK 2P 25A C A9K24225 Schneider include TV 0.5 RON 1184 Buc 2 21,24 42,48 8,0712 9 SINA METALICA OMEGA 1 ML 02-435 6425 Buc 1 4,34 4,34 0,8246 10 TABLOU 8 LOCURI FREDER 32-300/8 5673 Buc 1 14,2 14,2 2,698
- Număr anunț
- DA26176181
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI 10881986)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI 5885051)
- Cod CPV
- 31310000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.023,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.023,40 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.