Atribuită
Cumpărare directă
PACHET FURNIZARE SI MONTAJ TAMPLARIE PVC SI INLOCUIRE STICLA TERMOPAN DETERIORATA– SDEE TARGOVISTE, conform anunt ADV1165186/25.08.2020 .Inlocuirea se va face de ofertant, la SDEE Targoviste, Str. CALEA DOMNEASCA, Nr. 236, pe baza de CONTRACT. Facturarea se va face conform datelor de identificare ale cumparatorului mentionate in CONTRACT. Termen de montaj maxim 15 zile lucratoare de la de la semnarea contractului. Plata cu OP la 30 zile de la receptia cantitativa si calitativa a marfii, urmare facturii primite de la furnizor(produsele vor fi insotita de certificat de garantie, declarati de conformitate).
- Număr anunț
- DA26249693
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI 14506181)
- Furnizor / câștigător
- IROM PLAST SRL (CUI 18048028)
- Cod CPV
- 44221000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.374,88 RON
- Valoare atribuită
- 8.374,88 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.