Atribuită Cumpărare directă

Cablu extensie USB 2.0 AM / AF lungime 3M prelungire cablu USB mama-tata

Număr anunț
DA26226901
Autoritate contractantă
SCOALA PRIMARA CAROL I (CUI 36489774)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,20 RON
Valoare atribuită
109,20 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,20 RON

din 109,20 RON estimat