Atribuită Cumpărare directă

Acumulator auto ZAP PLUS 12V - 75Ah Dimensiuni: 275x175x190 Curent de pornire; 720Ah si Acumulator auto ZAP CARBON JAPAN EFB START&STOP 12V-100Ah auto pentru masini asiatice cu sistem Start&stop Dimensiuni: 303x175x220 mm Curent de pornire: 800 CONFORM ANUNT ADV116004/17.08.2020

Număr anunț
DA26234482
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI 8296093)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI 14936391)
Cod CPV
31431000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
752,60 RON
Valoare atribuită
752,60 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

752,60 RON

din 752,60 RON estimat