Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici tehnice – laminator/trimmer Olympia A240 3 in 1 Laminator Latime maxima laminare: 240 mm Format maxim de lucru: A4 Folii acceptate: 80 - 125 microni 2 role presoare Viteza de laminare: 250 mm/min Timp de incalzire: 4-6 minute Sursa de alimentare: 230V, 50 Hz Consum electric: 265 W Trimmer - lungime maxima de taiere: 320 mm Taiere dreapta: max. 3 coli (80 g/m²) Taiere ondulata: max. 3 coli (80 g/m²) Microperfoare: max. 3 coli (80 g/m²) Suprafata de lucru inscriptionata in cm(linii, unghiuri) Dimensiuni echipament: 385x135x100 mm Rotunjitor de colturi Greutate neta: 1,3 kg Culoare: negru Produs import Germania Folie laminare A4, 100 microni TPPS Transparente, lucioase si durabile, utile pentru protejarea documentelor Fabricate din material de calitate, cu proprietati antistatice Tehnologia Green: produs prietenos cu mediul Rezistenta la apa, sifonare, nu reflecta lumina Dimensiuni: 216 x 303 mm Din material plastic Grosime: 100 microni Ambalare: 100 buc/top Transparente si durabile, utile pentru protejarea documentelor Dimensiuni: 426 x 303 mm Grosime: 100 microni Ambalare: 100 buc/top Laminator si trimmer OLYMPIA A340 Combo COD: 330091340 Latimea maxima de laminare: 330 mm (format A3) Trimmer - lungime maxima de taiere: 320 mm, 3 tipuri cutite: Taiere dreapta, ondulata, microperforatii Rotunjitor de colturi Produs import Germania
- Număr anunț
- DA26229265
- Autoritate contractantă
- Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 42994220-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 421,81 RON
- Valoare atribuită
- 421,81 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.