Atribuită Cumpărare directă

Plasa chirurgicala pt. hernie / eventratie sterila din polipropilena 30x30cm NUMAR DE REFERINTA: 1449-30X30 PRET DE CATALOG: 90,18 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc COD SI DENUMIRE CPV: 33141125-2 Material pentru suturi chirurgicale (Rev.2) DESCRIERE: Plasa chirurgicala, pentru toate tipurile de hernii si eventratii, cu ochiuri mici, dreptunghiulara, din polipropilena,30x30cm, sterila,INCADRARE TVA 9% Plasa chirurgicala din polipropilena plana realizata din tricot monofilament de polipropilena Culoare transparenta Marime: 30x30cm Grosimea materialului: 0.53 mm Greutatea materialului: 97 g/m2 Diamentrul monofilamentului: 0.15 mm Dimensiunea porilor: 0.9 X0.6 mm Cu ochiuri dreptunghiulare/patrate Maleabila, nu se desira la taiere. Dreptunghiulara Sterila mai putin

Număr anunț
DA26238772
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33184100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
450,90 RON
Valoare atribuită
450,90 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

450,90 RON

din 450,90 RON estimat