Atribuită Cumpărare directă

Dezinsectia si dezimfcctia se executa cu subst. ecologice , non toxice , biodegradabile. Sunt aprobate de Min. Sanatatii si Directia de Sanatate Publica Bucuresti.La formarea pretului se va tine cont de coeficientul pt vertical birouri etc cuprins intre 2 si4. -corpul A: suprafata 762.82 mp +x 3 etaje x coef in plan vertical 2.5=5721.15 mp -corpul B( sala de sport, h=7-10m): 1100 mp x coeficient in plan vertical 4 =4400mp -corpul C : 351 mp x 3 etaje* x coef.in plan vertical2.5= 2632.50 mp -gradinita:150 mp x coef in plan verical 2.5=375 mp Servicii de dezinsectie:13129 mp Servicii de dezinfectie:13129 mp

Număr anunț
DA26213106
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 "SFINTII VOIEVOZI (CUI 20715395)
Furnizor / câștigător
DERA-TOXIC 2000 SRL (CUI 13348156)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.363,22 RON
Valoare atribuită
2.363,22 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.363,22 RON

din 2.363,22 RON estimat