Atribuită Cumpărare directă

Autoritate contractanta doreste sa achizitioneze 15 buc Router wireless TP-Link Archer C80, AC1900, Full Gigabit, Dual Band, MU-MIMO, Wi-Fi Wave2 si 3 buc Switch TP-LINK TL-SG108E, Unmanaged Pro, 8 x 10/100/1000Mbps

Număr anunț
DA26180588
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DOLHESTI (CUI 17150231)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
32413100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.357,72 RON
Valoare atribuită
3.357,72 RON
Data publicării
22.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.357,72 RON

din 3.357,72 RON estimat