Atribuită Cumpărare directă

ervicii de dezinfectie si dezinsectie pentru spatii cu destinatie de birouri in suprafata plana de 4700 metri patrati Suprafata de dezinsectie si dezinfectie este de 4700mp x 2.5 =11750 mp Pretul reprezinta o tratare a suprafetei de dezinfectie si doua tratari ale suprafertei de dezinsectie la interval de 14-21 zile(prima prin stropire, iar cea de-a doua prin tratare cu gel). Pretul nu include TVA 19%

Număr anunț
DA26187975
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
Furnizor / câștigător
RAMID 3D SRL (CUI 14296055)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.525 RON
Valoare atribuită
3.525 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.525 RON

din 3.525 RON estimat