Atribuită
Cumpărare directă
Toner bizhub 164/185 2 buc x 115 ron Cartus compa 2612a 6 buc x 85 ron Sandisk Flash USB 16gb 1 buc x 30 ron A4Tech op-560 mouse 1 buc x 30 ron Cartus compa hp 35/36/85a 4 buc x 85 ron Cartus compa HP cf230 1 buc x 195 ron Cartus compa Xerox 3020 1 buc x 105 ron Cartus lexmark mb2236 1 buc x 305 ron
- Număr anunț
- DA26211667
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIVEZI (PRIMARIA LIVEZI) (CUI 4278132)
- Furnizor / câștigător
- SIF SISTEM SRL (CUI 16368859)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.745 RON
- Valoare atribuită
- 1.745 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.