Atribuită Cumpărare directă

servicii servire cina pentru 10 sportivi , pentru 22 zile , in perioada 01 - 30 septembrie 2020 conform contractului

Număr anunț
DA26229663
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV HUNEDOARA (CUI 36495075)
Furnizor / câștigător
ALBATROS EXPRESS S.R.L. (CUI 33289410)
Cod CPV
55300000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.932,60 RON
Valoare atribuită
2.932,60 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.932,60 RON

din 2.932,60 RON estimat