Atribuită
Cumpărare directă
Analizor masurare calitate aer model 3889, Modul Canal de masurare 0.3 micron, Modul Canal de masurare 0.5 micron, Modul Canal de masurare 1.0 micron, Modul Canal de masurare 3.0 micron, Modul Canal de masurare 5.0 micron, Modul Canal de masurare 10.0 micron, Certificat calibrare, Sonda Isokinetica, Valiza de transport, Suport desktop pentru analizor
- Număr anunț
- DA26180040
- Autoritate contractantă
- Universitatea Aurel Vlaicu din Arad (CUI 3519500)
- Furnizor / câștigător
- MULTILAB (CUI 15537534)
- Cod CPV
- 38000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.857,96 RON
- Valoare atribuită
- 19.857,96 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.