Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 DISPENSER SAPUN LICHID ECONOMY 500ml X 15 BUC X 30 RON FARA TVA 2 DR.STEPHAN FRESC DEZINFECTANT DETERGENT PARDOSELI 5L X 1 BUC X 81.86 RON FARA TVA 3 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 5L X 1 BUC X 191.25 RON FARA TVA 4 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 750ML X 1 BUC X 29.89 RON FARA TVA 5 FORTINO SACI MENAJ 35L 50/set REZISTENTI X 30 SET X 2.02 RON FARA TVA 6 MISAVAN GEL WC MARINE 4 IN 1 1L X 5 BUC X 7.90 RON FARA TVA 7 PROSOAPE V VERDE 200set 20set/bax X 2 BAX X 55.68 RON FARA TVA 8 HARTIE IG. MAXI DEINK 30/bax X 5 BAX X 25.36 RON FARA TVA 9 MATURA EUROPEEA BLUE X 3 BUC X 5.45 RON FARA TVA 10 MATURA EUROPEEA ROSSA X 3 BUC X 5.45 RON FARA TVA 11 BRILLI FARAS FLEXI PEACH X 2 BUC X 7.94 RON FARA TVA 12 BRILLI GALEATA OVALA 15L LILA CU STORCATOR X 2 BUC X 14.33 RON FARA TVA 13 MISAVAN DETARTRANT 1L parfumat X 5 BUC X 5.50 RON FARA TVA 14 MSV BURETE CANELAT COLOR 10/set X 1 SET X 5.23 RON FARA TVA 15 MISAVAN SPRAY MOBILA 300ml X 5 BUC X 5.92 RON FARA TVA 16 MISAVAN BAIE 4 in 1 750ml X 5 BUC X 9.14 RON FARA TVA 17 AMIANO DETERGENT GEAMURI 5L X 2 BUC X 22.24 RON FARA TVA 18 AMIANO SAPUN LICHID 5L SEA MINERALS X 3 BUC X 29.46 RON FARA TVA 19 MANUSI LATEX CU PUDRA POPPY 100/set M X 1 BUC X 46.50 RON FARA TVA 20 MASTI FACIALE 210 50/set X 2 SET X 60 RON FARA TVA
- Număr anunț
- DA26180524
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "VASILE MITRU" TASCA (CUI 18282664)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.575,89 RON
- Valoare atribuită
- 1.575,89 RON
- Data publicării
- 22.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.