Atribuită Cumpărare directă

prosop pliat 23*25- 4bax, h igienica jumbo- 2bax

Număr anunț
DA26181265
Autoritate contractantă
ORASUL SOLCA (PRIMARIA) (CUI 4441000)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
33761000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
543,20 RON
Valoare atribuită
543,20 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

543,20 RON

din 543,20 RON estimat