Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare caiet A5 matematica, 100 file in cadrul proiectului SIPOCA 136, perforat cu spirala, colturi rotunjite, coperte colorate

Număr anunț
DA26193957
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 10839469)
Cod CPV
22830000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
237,50 RON
Valoare atribuită
237,50 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

237,50 RON

din 237,50 RON estimat